Darbo apskaitos kompiuterine sistema
Dokumentų valdymo modulis

Dokumentų valdymo modulis

Modulis leidžia efektyviai valdyti įmonės bei savo dokumentus nepriklausomai nuo vietos, kurioje yra darbuotojas. Jis gali priskirti savo asmeninio katalogo dokumentus bet kuriam iš savo įmonės darbuotojų. Jeigu darbuotojas turi prisikirtų dokumentų, kuriuos turi perskaityti ir pasirašyti, tuomet jis prie meniu punkto Dokumentai mato pranešimą Naujas. Taip pat matyti jam priskirtus dokumentus atskirame kataloge, kuriuos jam priskyrė jo bendradarbiai. Sistemos administratorius ir referentas gali dokumentus įkelti, sudaryti jų katalogo struktūrą ir priskirti juos konkretiems darbuotojams. Jie turi visus dokumentų, katalogų, jų struktūros tvarkymo įrankius.

Galimybės

Galimybė sukurti naują katalogą

Galimybė įkelti naują dokumentą

Galimybė Priskirti dokumentą tik tam tikram darbuotojui (-ams)

Galimybė pareikalauti, kad darbuotojas pasirašytų po priskrtu dokumentu

Dokumento serijos ir datos kūrimo galimybė

Dokumento perkelimo galimybė

Saugo įmonės teisinius dokumentus ir jų peržiūros datas

 

 Katalogai pažymėti  paveikslėliu. Katalogą galima atidaryti paspaudus katalogo pavadinimą ir peržiūrėti jo turinį. Dokumentai pažymėti  paveikslėliu. Galimybė atsisiųsti (peržiūrėti) dokumentą stulpelyje Peržiūra. Keičiant dokumento priėjimo teises spaudžiama ant dokumento pavadinimo. Jeigu nesuteiktos teisės keisti dokumento priėjimo teises, tuomet kairėje pusėje matomas neaktyvus rutuliukas ir paspaudus dokumento pavadinimą, jis bus atidarytas peržiūrai. Jeigu neturite teisių redaguoti katalogą, tuomet kairėje pusėje matomas neaktyvus rutuliukas. Tokiu atveju galima tik peržiūrėti katalogo turinį.

Yra galimybė perkelti dokumentą ar katalogą į kitą vietą. Apribota galimybė šalinti katalogus, kurie  turi dokumentų arba kitų katalogų.

Paieška vykdoma pagal visus galimus dokumento parametrus. Norėdami pereiti į katalogą, kuriame yra rastas dokumentas, paspauskite katalogo pavadinimą. Norėdami matyti visus dokumentus

Specialūs katalogai:

• Darbuotojų dokumentai – katalogas, kuriame matomi visų darbuotojų asmeniniai dokumentai.
• Įmonės dokumentai – katalogas, į kurį keliami įmonės dokumentai, referento teises turinčio darbuotojo.
• Mano dokumentai – asmeniniai darbuotojo darbo dokumentai.
• Priskirti dokumentai – matomi dokumentai, kuriuos priskyrė man įmonės darbuotojai asmeniškai iš savo darbo dokumentų katalogo.
• Teisiniai dokumentai - įmonės viduje naudojami teisiniai dokumentai, su kuriais turi būti susipažinę visi darbuotojai.